skip to Main Content

Ledelsen og administration

Helle Lehman

Helle Lehman

Direktør
+45 20 10 05 26
helle@lehman-partners.dk

Jill Rubenach Holst

Jill Rubenach Holst

Souschef
+45 6112 0026
jill@lehman-partners.dk

Lone Korsgaard

Lone Korsgaard

Økonomiansvarlig
+45 2225 1230
lonekorsgaard@lehman-partners.dk

Sandi Müller

Sandi Müller

Koordinator
+45 2047 3750
sandi@lehman-partners.dk

Mia Dørre

Mia Dørre

Koordinator
+45 4043 3313
mia@lehman-partners.dk

Anja Vintov

Anja Vintov

Udviklingschef
+45 23 31 02 22
anja@lehman-partners.dk

anna

Anna Jäpelt

Marketingassistent og
Unge underviser
anna@lehman-partners.dk

Kompetenceteam i Aabenraa

Anne Kanst

Anne Kanst

Konsulent og OM i YouSee

Else Iselinge

Else Iseling

Psykoterapeut & sexolog
+45 21 73 40 36
else@lehman-partners.dk

Uwe Andresen

Uwe Andresen

Coach
+45 29 92 13 50
uwe@lehman-partners.dk

Sisse Horup

Sisse Horup

Virksomhedskonsulent
+45 40 43 20 57
sisse@lehman-partners.dk

Tove Schultz Lund

Tove Schultz Lund

Afspændingspædagog
+45 30 30 27 72
tove@lehman-partners.dk

Charlotte H. Pedersen

Charlotte H. Pedersen

Psykoterapeut
+45 21 90 00 08
charlotte@lehman-partners.dk

Christa Lunn

Christa Lunn

Konsulent
+45 40 29 27 28
christa@lehman-partners.dk

Morten Truelsen Hansen

Morten Truelsen Hansen

Fysioterapeut
+45 74 62 29 52
mortenth@lehman-partners.dk

Salg- og marketing

Helle Ilmi

Helle Ilmi

Virksomhedskonsulent
+45 40 52 46 46
ilmi@lehman-partners.dk

Morten Larsen

Morten Larsen

Ansvarlig for salg
morten@lehman-partners.dk

Back To Top